Charterové lety

Slovenské aerolínie a.s. okrem pravidelnej prepravy osôb a tovaru prevádzkujú aj charterové lety. Na trhu charterovej leteckej dopravy spoločnosť Slovenské aerolínie a.s. dlhodobo vedie v počte prepravených osôb. V uplynulom roku naša spoločnosť uskutočnila na nepravidelných linkách 1095 letov a prepravila viac ako 140 000 cestujúcich. Môžeme sa pochváliť tým, že si v roku 2003 významní slovenskí touroperátori vybrali práve našu spoločnosť na prepravu dovolenkárov k moru. Tým sme sa stali aktívnou súčasťou dovoleniek vyše 190 000 cestujúcich. Linky boli prevádzkované do všetkých významných dovolenkových destinácií ako napríklad do Grécka, Egypta, Tuniska, Bulharska, Španielska, Jordánska, Turecka, pričom najviac dominovali grécky Rhodos a egyptská Hurghada. Bohatá, viacročná skúsenosť, kvalitný personál bolo a je aj v súčasnosti zárukou príjemného cestovania za oddychom.

Slovenské aerolínie a.s. sa môžu pýšiť veľkým množstvom ad-hoc letov, t.j. špeciálnych chartrov, ktoré boli vykonané na základe objednávok športových združení, firiem a medzinárodných inštitúcií. Bezpečnými, pohodlnými letmi našich futbalových a hokejových reprezentatov sme sa snažili zaistiť ich úspešné vystúpenie v zahraničí. Slovenské aerolínie a.s. ponúkajú komplexné služby spoločnostiam a obchodným cestujúcim, ktorí absolvujú tréningy, semináre a stretnutia v zahraničí. V spolupráci s našimi partnermi sme schopní ponúknuť všetkým záujemcom lety šité na mieru podľa ich predstáv.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom charterovej dopravy, prenájmu lietadiel, ad-hoc letov, prenájmu na báze ACMI môžete kontaktovať charterové oddelenie našej spoločnosti na dolu uvedenom kontakte. Ponúkneme Vám spoluprácu, ktorá bude určite príjemným potešením pre Vás i pre Vašich partnerov a

nájdeme Vám tú najlepšiu cestu medzi oblakmi…

Lietame do nasledujúcich destinácii:

Grécko: Heraklion, Chania, Korfu, Kos, Rhodos, Thessaloniki, Preveza
Španielsko: Palma de Mallorca
Turecko: Antalya, Dalaman
Bulharsko: Burgas
Tunisko: Monastir, Djerba
Egypt: Sharm El Shejk, Hurghada
Čierna Hora: Tivat